Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Zapraszamy na dzisiejsze spotkania!

Data aktualności: 2012-06-14

 

 

 

O godz. 16:00 spotkanie pierwsze: w Bunkrze Sztuki wykład Joanny Lassoty Wizerunek w fotografii. Kiedy i jak uzyskać zgodę na wykorzystanie wizerunku i jak ją interpretować – prawo a praktyka. To temat wiecznie Ĺźywy i zawsze istotny – zapraszamy!

 

 

O godz. 18:00 w Muzeum Etnograficznym spotkanie drugie: Fotodziałka. O fotograficznych eksploracjach ogródków działkowych. W rozmowie udział wezmą: Aleksander Duraj, Jan Bujnowski, Mathide Papapietro. Prowadzenie: Patrycja Cembrzyńska.

 

 

O godz. 19:00 w warszawskim Studio Suffit (ul. Suzina 8) spotkanie nr 3: z cyklu spotkań z twórcami oraz ich sztuką Paweł Bownik: aktywny twórca zajmujący się fotografią konceptualną i multimediami. WspółzałoĹźyciel kolektywu Ikoon. Wykładowca Akademii Fotografii.

 

 

O godz. 20:00 spotkanie czwarte: Fotodizajn i „cywilizacja »Przekroju«” – spotkanie z Wojciechem Plewińskim. Spotkanie z Wojciechem Plewińskim poprzedzi projekcja slajdów okładek „Przekroju" z lat 40/50, przedstawiających „dawną" ikonografię kobiet, zderzoną z pokazem fotografii artysty, który wprowadził nowe spojrzenie w tej kwestii. Rozmowę w Galerii Domu Norymberskiego poprowadzi Rafał Lewandowski.

 
 

««« Powrót