Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Artists Caught by [UmeĂĽ]

Data aktualności: 2013-06-11

Zostały tylko 3 tygodnie na zgłoszenie pracy konkursowej do Artists Caught by [Umeå] – jednego z największych niekomercyjnych konkursów sztuki w Europie w kategoriach: fotografia, film oraz design. 

 
Udział w konkursie moĹźe wziąć kaĹźdy, kto do 30 czerwca br. zgłosi swoją pracę inspirowaną Ĺźyciem i kulturą północnej Szwecji. Zwycięzców wyłoni międzynarodowe jury, składające się ze znanych i cenionych ekspertów ze świata sztuki. Jurorami z Polski są: Agnieszka Cielecka-Jacobson (design), Paweł Felis (film) oraz związana z Miesiącem Fotografii Karolina Harazim (fotografia).
 
Skorzystaj z okazji, aby pokazać światu swój talent i wygraj 3 000 euro! Prace konkursowe zostaną wystawione w drugiej połowie 2013 roku, zarówno w czasie odbywającej się od września do paĹşdziernika trasy Caught by [Umeå] po ośmiu europejskich miastach będących gospodarzami pólfinałów, jak i online, w ramach programu Stolica Kultury 2014.
 
Więcej informacji na: www.caughtbyumea.com
 
 
««« Powrót