Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Festiwal, festiwal i...

Data aktualności: 2013-06-13

ZbliĹźamy się do końca Miesiąca Fotografii w Krakowie 2013. Ostatnie tygodnie szczelnie wypełniły wystawy, spotkania, projekcje, warsztaty, akcje czy prezentacje. Plan zajęć na najbliĹźszy weekend równieĹź jest intensywny! Szykujcie się na zabawę!
 
W sobotę pierwsze zakończenie festiwalu. O godz. 21:00 – koncert Őszibarack, jednego z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, sprawnie balansującego na pograniczu rocka i muzyki elektronicznej (Mezkal Music Club, ul. Meiselsa 18, bilety: 25 pln).
 
Kontynuujemy w niedzielę: od godz. 17:00 w trybie piknikowo-koncertowym drugie i finalne zakończenie Miesiąca Fotografii w Krakowie 2013. 
 
Dla tych, którym trudno rozstać się z festiwalowym nastrojem, chwilę przed i obok pikniku – w Studio Luma – o godz. 16:00 pokaz filmów dokumentalnych powstałych w ramach projektu Kultura Ponad Prawem (http://www.kulturaponadprawem.pl/ ). Zygmunt Bauman, Czesław Mozil, Tymon Tymański, Joanna Rajkowska i inni twórcy opowiadają o tym, w jaki sposób internet oraz cyfrowe technologie wpływają na ich Ĺźycie oraz twórczość. W ramach pokazu równieĹź prelekcja: w jaki sposób funkcjonują nowe modele zarabiania na kulturze w cyfrowym środowisku?
 
Od godz. 17:00 Piknik na Rampie. Zabierzcie przyjaciół, piknikowy zestaw obowiązkowy i dołączcie!
 
O godz. 19:00 dzielny towarzysz festiwalu, Bombilla, zaprasza na koncert The Abstinents: sax, bas, bęben i głos. „Punk Not Drunk!” KaĹźdy z członków zespołu to jedyny w swoim rodzaju abstynent: jeden nie pije, drugi nie pali, trzeci nie chodzi do kościoła, a czwarty się nie onanizuje. Wdzięczni za dobrodziejstwa abstynencji, niosą sobie nawzajem pomoc dĹşwiękową czego efektem jest radosne uniesienie w postaci wspólnoty muzycznej the Abstinents. Wstęp wolny. 
 
Zapraszamy!
 
Fundacja Sztuk Wizualnych, Studio Luma, ul. Ślusarska 9
 
««« Powrót