Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Uwaga młodzi twórcy – nowa edycja Exklusiv Prize 2012!

Data aktualności: 2012-06-14

 

 

 

Dotychczas ideą przyświecającą organizacji GrafEx-u było tropienie młodych talentów w dziedzinie grafiki, ilustracji i projektowania, wspieranych na łamach magazynu. Od tego roku wraz z wyróĹźnieniem Exklusiv Prize moĹźliwości wykazania się dla początkujących artystów jest jeszcze więcej!

 

 

Magazyn Exklusiv zaprasza do udziału fotografów, artystów wizualnych, twórców video-artu i filmowców. W ten sposób jeszcze mocniej przyczyni się do animowania środowiska i wspierania najzdolniejszych zarówno absolwentów akademii sztuki, jak i amatorów. 

 

Zadaniem konkursowym Exklusiv Prize jest wykonanie pracy pod tytułem Exkluzywny stan umysłu w jednej z trzech technik: grafika/ilustracja, fotografia anologowa i film z telefonu komórkowego. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 września. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie internetowej magazynu Exklusiv.

 

W jury konkursu zasiądą, mi.in.: Tomasz Kin, Emilia Nyka, Aga Kozak, Rene Warzkiewicz, Przemek Truściński, Tomasz Rygalik oraz Iza Grzybowska. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe, rzeczowe oraz staĹźe. 

 

 

Patronami merytorycznymi konkursu są Stowarzyszenie Twórców Grafiki UĹźytkowej, Fundacja Sztuk Wizualnych oraz Stowarzyszenie Agencji Reklamowych.

 

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas gali we wrześniu w Warszawie.

««« Powrót