Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Ostatni piątek MFK 2012...

Data aktualności: 2012-06-15

fot. Adam Pańczuk

 

 

 

O godz. 16:00 w Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki spotkanie i prezentacja albumu stworzonego przez kolektyw Sputnik Photos – Stand By. Siedmiu fotografów róĹźnych narodowości pojechało na Białoruś. Chcieli zobaczyć, co kryje się pod stwierdzeniem "Ostatnia dyktatura w Europie". Nie było łatwo. Powoli, warstwa po warstwie odkrywali Białoruś po swojemu. Tak powstała najnowsza książka Sputnik Photos Stand By. Projekt finansowany jest przez Europejską Fundację Kultury. Podwójna toĹźsamość białoruska, dwa punkty widzenia; dwa tytuły, na okładce nakładające się na siebie tworząc nieczytelny znak. PrzyjdĹşcie dowiedzieć się więcej!

 

 

Projekt PROD.KON.ROD w Bunkrze Sztuki jeszcze trwa, ale juĹź dzisiaj o godz. 16:30 zapraszamy na uroczysty finisaĹź tych działań. W programie: Rodczenko dziś, kolaĹźe, procesy, twórczy zamęt, praca w kreatywnym zespole.

  
O godz. 18:00 w Muzeum Narodowym w Krakowie wykład dr Anny Taszyckiej Radziecka szkoła montażu wobec awangardy. To ostatni wykład programu wydarzeń towarzyszących wystawie Aleksander Rodczenko. Rewolucja w fotografii odbywający się podczas Miesiąca Fotografii. Informacje o kolejnych znajdziecie tutaj.

 

 

Zapraszamy!
 
 

««« Powrót