Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

MFK w kaĹźdym domu!

Data aktualności: 2012-06-16

Dobiega końca 10., urodzinowa edycja Miesiąca Fotografii w Krakowie. Ciężko będzie rozstać się z niektórymi z prezentowanych na jubileuszowych wystawach pracami... Część wystaw Programu głównego Festiwalu potrwa dłuĹźej – wystawy Rodczenki, LewczyńskiegoSally Mann. Co jednak zrobić, jeĹźeli nie wyobraĹźacie sobie Ĺźycia bez kontaktu z fotografiami tegorocznych i zeszłorocznych artystów z Sekcji ShowOFF? Oto rada!

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego Fundacji Sztuk Wizualnych – tutaj znajdziecie odbitki kolekcjonerskie m.in.: Laury Makabresku, Leny Dobrowolskiej czy Dawida Misiornego. Z najwyĹźszą starannością wyprodukowane przez Lablab dostępne są w limitowanych seriach. Jedna fotografia to za mało? Odpowiedzią na to są opublikowane przez FSW albumy wybranych artystów Sekcji ShowOFF.

 

 

Pobuszujcie, poszukajcie – traficie i na album prezentujący fotografie Jerzego Lewczyńskiego, i na Katalogi dotychczasowych edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie... Znajdziecie tu torby, t-shirty i pocztówki MFK2012! Zapraszamy na prawdziwe zakupowo-fotograficzne szaleństwo!

 

««« Powrót