Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Festiwal, Festiwal i...

Data aktualności: 2012-06-17

 

 

W ostatnim dniu Miesiąca Fotografii w Krakowie 2012 oczywiście zapraszamy Was do odwiedzania wystaw! To ostatnia chwila aby zobaczyć propozycje Sekcji ShowOFF i dużą część ekspozycji tegorocznego Programu głównego. Wystawy dostępne są według niedzielnego harmonogramu pracy instytucji, w których są prezentowane. 

 

Na pocieszenie przypominamy, Ĺźe niektóre z wystaw Programu głównego MFK 2012 – Aleksander Rodczenko. Rewolucja w fotografii i Jerzy Lewczyński. Pamięć obrazu w Muzeum Narodowym w Krakowie oraz Sally Mann Rodzina i ziemia w Muzeum Etnograficznym – potrwają dłuĹźej niĹź sam Festiwal.

 

 

O godz. 12:00 w Bunkrze Sztuki rozpoczną się warsztaty Tymczasowość obrazów dla dzieci w wieku 6–12 lat. Justyna Mazur i Justyna Sławik, prowadzące warsztaty, zwiedzając wraz z młodymi uczestnikami wystawę Fotografia w Ĺźyciu codziennym pokażą dzieciom, jak wielką rolę odgrywają wspomnienia i jak zmysły wpływają na to, co i jak pamiętamy. 

 

 

DZIĘKUJEMY WAM ZA TEN ROK i rozpoczynamy odliczanie do kolejnej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie! Do zobaczenia!

««« Powrót