Photomonth_rss Photomonth_facebook Photomonth_youtube Photomonth_sklep
Photomonth_miesiac_fotografii_w_krakowie_maj_2011_pl
Photomonth_krakow_baner_2010_kiedy_ramy_czasowe_pl
Jeżeli chcesz otrzymywać, itp.
banery_trio
photo.mov
krakow_photo_fringe
showOFF 2013
Show-off-baner
Lablab-baner
Akademia-baner
Sklep-baner
Photomonth_krakow_ministerstwo_kultury Photomonth_krakow_cracovia Photomonth_krakow_6zmyslow Photomonth_krakow_fundacja_sztuk_wizualnych
AKTUALNOŚCI Photomonth_kropki_duze

Sobota!

Data aktualności: 2012-06-16

 

 

Już jutro ostatni dzień urodzinowej edycji Miesiąca Fotografii. Tymczasem dzisiaj Festiwal trwa w najlepsze! Dołączcie do nas i... wspominajmy, co wydarzyło sie przez ostatni miesią.

 

O godz. 14:00 w Literkach ruszą warsztaty fotograficzne dla dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Będziemy patrzeć, kadrować świat i opowiadać fotografią. Wstęp wolny!

 

RównieĹź o godz. 14.00 ruszy Akcja Rampa, realizowana w ramach projektu Krakers. W planach do godz. 17:00 grill oraz inauguracja wrzutni – skrzynki kontaktowej dla mieszkańców i bywalców Zabłocia oraz spacer po Zabłociui odwiedzimy u sąsiadów Fundacji Sztuk Wizualnych (obowiązują zapisy: rampa[at]sztukawizualna.org).

 

Planowana na godz. 16:00 prezentacja albumu KEDa Olszewskiego Błyskotki, została ODWOŁANA. Przepraszamy za ewentualne komplikacje!

 

Prosto z ulicy Ślusarskiej przybądĹşcie do Muzeum Narodowego w Krakowie, gdzie o godz. 18:00 w Gmachu Głównym odbędzie się pokaz kanonicznego juĹź filmu Człowiek z kamerą w reĹźyserii Dzigi Wiertowa. Tym razem – z muzyką na Ĺźywo!  Wykonanie: VASANA (Kuba Nowara i Maciek Nowacki).
 

««« Powrót